Opieka nad starszymi ludźmi

Od parunastu miesięcy wyszukiwałam wolnego etatu. Wcześniej pracowałam w przychodni na stanowisku pielęgniarki. Jednakże w wyniku bankructwa zakładu miała w obowiązku wyrzec się ze swej posady. Odkąd pamiętam pożądałam być otoczona ludźmi i opiekować się osobami schorowanymi. Stąd wyszukiwałam posady w zakładach opiekuńczo-leczniczych. Już po kilku miesiącach wyszukałam pracę w zakładzie opiekuńczym na Podkarpaciu. Początkowo byłam sceptyczna, gdyż musiałabym przez długi okres czasu jeździć do ośrodka, jednakże zaoferowano mojej osobie też lokum.

seniorzy przy laptopie
Kiedy przybyłam do zakładu zaskoczyło mnie, że jest to duży kompleks pomieszczeń, w jakim proponowane mogą być też usługi medyczne. Pomijając mnie okazały się być zwerbowane do pracy także trzy pielęgniarki. Dodatkowo w ośrodku zatrudniono również kilkunastu doktorów. Uważałam, iż jest to funkcja ukształtowana dla mnie, albowiem ośrodek chronił własnych pensjonariuszy.
urlop

Chciałam pielęgnować osoby schorowane

Jak tylko znalazłam się na terenie ośrodka odbyłam konwersację z nadzorcą NZOL. Dwa dni później oznajmiono mi, iż otrzymałam zatrudnienie w zol. Byłam niezmiernie szczęśliwa. Miałam w obowiązku rozpocząć pełnić swoje obowiązki za kilka dni. Na starcie chciałam zerknąć w jaki sposób wyglądają pokoje jak i również zobaczyć ośrodek z zewnątrz. Zaprezentowano mi mieszkańców ośrodka jacy bawili razem w salach. Zanotowałam, iż apartamenty są wyposażone specyficzne urządzenia wspierające pełną mobilność zwłaszcza dla osób schorowanych. Dodatkowo mieszkańcy mieli szansę przychodzić na dodatkowe zajęcia odprężające tudzież uczęszczać na rehabilitację. NZOL znajduje się w sąsiedztwie kompleksów leśnych, w związku z tym gdybym pragnęła mogłabym przechadzać się na wyprawy. Starsi mieli cały czas wsparcie jak i również mogli robić użytek z różnorodnych kuracji medycznych.

Ośrodek Zacisze zaręcza najdogodniejsze możliwości

Dziś mogę śmiało zakomunikować, iż ośrodek opieki w jakim mam pracę dostarcza fachowe usługi. Codziennie doglądam pacjentów, wespół czytamy oraz chodzimy na spacery. Moim obowiązkiem jest także dostarczanie leków. Kiedy natomiast jeden z mieszkańców wymaga leczenia asystuje lekarzom. Uważam, iż była to odpowiednia zmiana, jako że w szpitalu nieustannie było głośno. W ów ośrodku dominuje serdeczna aura i brak nerwowości. Cieszę się tym, iż mogę dodawać otuchy potrzebującym.
ławeczka

Tomasz Domański