Tablica korkowa na ścianie

Wandkork to innymi słowy korek {przytwierdzony. W tego typu oto sposób możemy przystroić swoje ściany w lokalu mieszkalnym lub w domu. Zamiast ściany przemalować lub wykładać je tapetami albo kasetonami, możemy wyłożyć specjalnie do tego zaadaptowanym korkiem.

Ów wyjątkowo oryginalny i nieszkodliwy artykuł spowoduje, że we własnym lokalu mieszkalnym wytworzy się nadzwyczajny mikroklimat, poczujemy błogą aurę, będziemy w pomieszczeniu o ładnym zapachu.
Wykładanie ścian z korka to odkrywczy sposób na aranżację wnętrz, korek jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia, nieszkodliwy i bardzo przyjazny dla środowiska, ten spartański artykuł jest specyficznie opracowany, w niektórych wersjach posmarowany woskiem, nie zachowuje na sobie brudu i się nie kurzy.
Ściany łatwo utrzymać w higienie, zawsze wystarczy jedynie wytrzeć je suchą ściereczką.
wandakork
Meblując nasz dom nie musimy wszystkich jego ścian upiększać korkiem, wystarczy, że zdecydujemy się na jedną ścianę w pracowni i 1 lub 2 w salonie, ściany tak upiekszone mogą mieć rozmaite struktury i różne barwy, albowiem technika aktualnie tak się rozwineła, że artykuł korek jest opracowywany w osobliwy sposób i jego obróbka daje różne rezultaty.
Wandkork, inaczej korek na ścianie ma do tego 1 istotną zaletę, ścisza wszelki wrzask i powoduje, że wymienione pomieszczenie jeśli nie zupełne, to chociaż w części jest wyciszone.
Reasumując, korek na ścianie to klasa, niebanalne wnętrze, urok, tłumienie, naturalność i ekologia, wytrzymałość na szczególne warunki, prostota zachowania budynku mieszkalnego w czystości. Absolutnie ingeruje on na człowieczy organizm alergicznie, nie wnosi do budynku mieszkalnego żadnych skutków ubocznych, jest produktem trwałym, jakim możemy się długo weselić.

Tomasz Domański